بنیاد حقوقی سخن آرا

دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب

شعبه کرج: فلکه اول گوهردشت

مواردی که در این مطلب می‌خوانید

رشیدی کوچی نماینده مجلس: مساله دانش آموزان چه روانی باشد چه مسمومیت واقعی، امنیت روانی جامعه بهم خورده است/ حاکمیت باید زودتر از این تدابیری می‌کرد

ارتباط مستقیم با مشاور و وکیل متخصص

نگران نباشید، موسسه حقوقی سخن آرا در کنار شماست
رشیدی کوچی نماینده مجلس: مساله دانش آموزان چه روانی باشد چه مسمومیت واقعی، امنیت روانی جامعه بهم خورده است/ حاکمیت باید زودتر از این تدابیری می‌کرد
مسمومیت دانش آموزان
رشیدی کوچی
مسمومیت دانش آموزان دختر

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس با اشاره به مسمومیت دانش آموزان گفت: عده ای می گویند این استرس روحی و روانی است که به دانش آموزان وارد می شود نگاهم این است که باید قبل از اینکه این اتفاقات توسط خارج از کشور جریان سازی می شد خود حاکمیت تدبیر می کرد و در این موضوعات ورود می کرد.

جلال رشیدی کوچی شاهد این بودیم که این اتفاقات در قم از اواسط آذرماه شروع شد و بهتر این بود موضوع را مدیریت می کردند که فرصت را در اختیار دشمنان قرار ندهیم که انگشت اتهام را به ناحق به سمت نظام بگیرند.

وی گفت: همه می دانیم که حاکمیت و نظام هیچوقت این کار را انجام نمی دهد البته احتمالاتی هم مطرح است عده ای می گویند کار تندروهای مذهبی است که هیچ سند و مدرکی برای این ادعا نیز وجود ندارد فقط با اتکا به اینکه در گذشته اینگونه رفتارها را البته نه در این سطح از این گروه ها شاهد بودیم. این احتمالات هم جای ابهام دارد و نباید به راحتی آن را مطرح کرد.

او ادامه داد: من احتمال اینکه از خارج کشور این موضوع هدایت شده باشد را قوی‌تر می دانم چون مستنداتی که وجود دارد اظهارنظرهایی که لیدرهای جریان برانداز داشتند و اشارات مستقیمی که برای تعطیلی مدارس با مواد شیمیایی و سمی مطرح کردند این احتمال را قوی می کند.

وی در پاسخ به سوالی در مورد اینکه چرا عده ای از اینکه نسبت به مسمومیت  دانش آموزان سخنی گفته شود  واکنش بد نشان می دهند، گفت: شاید نگاه آنها این است که به این مسئله ضریب ندهیم که امنیت روانی جامعه بهم بخورد.

وی افزود: البته من موافق نیستم چرا که الان امنیت روانی جامعه بهم خورده است ما نمی توانیم با مبهم نگه داشتن یک مسئله و نپرداختن به آن باعث از بین رفتن یا کم اهمیت شدن آن شویم.

این نماینده مجلس تاکید کرد: الان می بینیم این مسئله در جامعه باعث نگرانی خانواده ها شده است حتی اگر این احتمال وجود داشته باشد که این فقط یک بازی روانی است برای مقابله با این عملیات روانی باید تدبیری اندیشیده شود.

نماینده مرودشت در مجلس خاطر نشان کرد: اینکه چرا فقط دانش آموزان مسموم شده اند و معلمان و‌ کادر اداری مسموم نشده اند جای سوال است.

وی خاطر نشان کرد: از وقتی که عزیزان به این نتیجه رسیده اند که موضوع ابعاد امنیتی دارد به سرنخ های دست پیدا کرده اند و خیلی زود نتایج شان اعلام می شود.

به نقل از خبرگزاری عصر ایران

تفاهم نامه ها
امتیاز post

همین حالا تماس بگیرید

سخن آرا با بهترین وکلای متخصص در این حوزه آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب حقوقی

سلام چطور میتونم کمکتون کنم ؟