بنیاد حقوقی سخن آرا

دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب

شعبه کرج: فلکه اول گوهردشت

مواردی که در این مطلب می‌خوانید

انتشار ویراست جدید مجموعه 5 جلدی تنقیح شده قوانین و مقررات کیفری

ارتباط مستقیم با مشاور و وکیل متخصص

نگران نباشید، موسسه حقوقی سخن آرا در کنار شماست
انتشار ویراست جدید مجموعه 5 جلدی تنقیح شده قوانین و مقررات کیفری

مرکز انتشارات و مطبوعات قوه قضائیه ویراست جدید و بروزرسانی شده مجموعه 5 جلدی تنقیح شده قوانین و مقررات کیفری را با آخرین اصلاحات و تغییرات قوانین و مقررات جزایی، منتشر کرد.

جلد اول این مجموعه دارای 5 کتاب “آیین دادرسی کیفری”، “زندان‌ها و اقدامات تأمینی و سجل قضائی و …”، “مصونیت جزایی”، “تعاون قضائی، استرداد مجرمین” و “دادسرا و دادگاه‌های ویژه روحانیت” است.

“قانون مجازات اسلامی”، “قانون کاهش مجازات حبس تعزیری”،‌ “قوانین و مقررات مرتبط با تخلفات رانندگی” و “قوانین و مقررات مرتبط با سلامت نظام اداری و مقابله با فساد”، 4 کتاب جلد دوم این مجموعه هستند.

جلد سوم هم شامل 5 کتاب “جرایم علیه اموال”، “جرایم اقتصادی و قاچاق”، “جرایم کارکنان دولت و شهرداری‌ها”، “وکالت و کارشناسی رسمی” و “حقوق مؤلفان، مصنفان، هنرمندان و پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای” می‌شود.

جلد چهارم مجموعه شامل کتاب‌های “مواد مخدر و داروهای روان‌گردان”، “امور پزشکی دارویی، خوردنی، آشامیدنی، آرایشی، بهداشتی و درمانی”، “جرایم علیه افراد”، “جرایم علیه امنیت پرواز و هواپیما”، “ایمنی راه‌ها و راه‌آهن”، “امور دریایی”، “‌بی‌سیم‌های اختصاصی، امور سمعی و بصری و تجهیزات ماهواره”، “مطبوعات”، “جمعیت‌ها و انجمن‌ها”، “اسناد محرمانه و سرّی”،‌ “ثبت احوال و اسناد سجلی”،‌ “‌امتحانات و آزمون‌ها” و “گذرنامه، ورود و اقامت اتباع بیگانه” می‌شود.

در جلد پنجم هم کتاب‌های “محیط زیست صید و شکار، فضای سبز و آب”، “جنگل‌ها و مراتع”، “معادن”، “آثار ملی، تاریخی، فرهنگی و مذهبی”، “شهرداری، عمران و نوسازی شهری، نظام مهندسی و کنترل ساختمان” قرار داده‌ شده‌اند.

تنقیح قوانین این مجموعه مشتمل بر آرای وحدت رویه، نظریه‌های مشورتی و بخشنامه‌های قوه قضائیه است.

به نقل از خبرگزاری تسنیم

امتیاز post

همین حالا تماس بگیرید

سخن آرا با بهترین وکلای متخصص در این حوزه آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر مطالب حقوقی

سلام چطور میتونم کمکتون کنم ؟